Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 16 Division 1 11 9 Mar 19 Hills Barbarians
4/81 S Gupta 32* M Hurst 30  S Anam 2/11
def Baulkham Hills
5/80(cc) P Senior 47*  B Jain 2/2
George Thornton Reserve 
Under 15 Division 2 11 9 Mar 19 Baulkham Hills
5/90(cc) R Mathew 38  W Latimore 2/2
def by Hills Barbarians
7/93 S Deshpande 30  K Senaratna 3/14
North Rocks Park 
Under 15 Division 1 11 9 Mar 19 Rouse Hill Rams
64  M Howlett 3/11 S Gupta 3/14 S Dhoble 2/21
def by Baulkham Hills
1/65 N Olijnyk 39  
Russell Reserve  
A Reserve 14 9 Mar 19 Baulkham Hills
113  
def by Rouse Hill Rams
4/252(cc) A Bansal 92* C Matthews 52 M Edwin 34 KI Milne 26  P Mamo 2/33
Ted Horwood Reserve (Oval 2) 
B11 14 9 Mar 19 Baulkham Hills
v BYE
 
B13 14 9 Mar 19 Winston Hills
9/241(cc) B May 45 M Macdonald 42 P McBriarty 37  B Gallard 3/21 W Campbell 2/48 TJ Carter 2/55
def Baulkham Hills
90 C Abhayawickrama 32  M Macdonald 3/17 G Findley 2/11
Caddies Creek Reserve () 
B14 14 9 Mar 19 Baulkham Hills
113 R Jose 57  S Kannan 3/21 M Kumar 2/22
def by Cheetahs Sports Club
143 S Selvakumaran 69  G Walker 5/5
North Rocks Park 
Under 10 Blue 19 9 Mar 19 Wentworthville Leagues
9/116  B Duncombe 4/7
def Baulkham Hills
8/115  S Shah 3/7 A Gundigara 2/9
Pendle Hill Park 
Under 10 Green 19 9 Mar 19 Baulkham Hills Maroon
8/119  A PRAJAPATI 2/4 R Ranpara 2/6 T Khalid 2/8
def Baulkham Hills Gold
10/109  
 
Under 10 White 19 9 Mar 19 Pendle Hill Colts
13/89  
def by Baulkham Hills
9/129  S Boocha 3/17
Binalong Park (Oval 3) 
Under 11 Red 19 9 Mar 19 Baulkham Hills
7/105(cc)  A Malhotra 2/6
def by Wentworthville Leagues
5/125(cc)  K Milsom 2/7
MJ Bennett Reserve 
Under 11 White 19 9 Mar 19 Baulkham Hills
7/110(cc)  
def by Hills Barbarians
8/113(cc)  
Hazel Ryan Oval 
Under 10 Red 19 9 Mar 19 Baulkham Hills
9/85 A Patel 25  
def Kings Langley
6/82  A Patel 2/5 Y Sharma 2/12
Harold West Reserve 
Baulko Blues 19 9 Mar 19 Rouse Hill Rams
11/108(cc)  A Ranganath 5/8 R Naeem 2/12
def by Baulkham Hills
8/146(cc)  J Stephens 2/7 A Baig 2/12
Kellyville Park (Front Oval) 
Under 14 Division 2 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Kings Langley
drew Baulkham Hills Maroon
Paterson Reserve 
Under 14 Division 2 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Greystanes
drew Baulkham Hills Gold
7/75(cc) N Cranwell 26  R Curtis-Burton 3/10 E Barden 3/12
Nemesia St Park 
Under 13 Division 1 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Seven Hills-Toongabbie RSL
drew Baulkham Hills
Ashley Brown Reserve 
Under 13 Division 2 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Wentworthville Leagues
drew Baulkham Hills Maroon
Harold Read Park 
Under 13 Division 2 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Wentworthville Waratahs
drew Baulkham Hills Gold
Ted Burge Reserve (Oval 1) 
Under 12 Division 2 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Wentworthville Leagues
6/73  
drew Baulkham Hills Maroon
Greystanes Sportsground 
A SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Guildford Leagues
6/64  M Allen 3/3
drew Baulkham Hills
82 O Fernando 36  SG Karam 4/14 JB Bartlett 3/10
McCredie Park 
B8 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Rouse Hill Rams
2/14  V Mahinthan 2/3
drew Baulkham Hills
64  L Newbert 3/26 A Zeall 2/1 K Prasad 2/6 B Brown 2/22
Francesco Cresent Reserve 
B1 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Baulkham Hills Maroon
114 A Chaudhari 37  N Moses 4/27 A Coorey 2/10 D Mankodi 2/18
def by AKA Crusaders
5/115 G Elias 55*  C Patel 2/22
Ted Horwood Reserve (Oval 2) 
B4 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Guildford Leagues
157 R Singh 51 S Dhir 27  D McDonald 3/17 M Norford 2/24 A McLellan 2/28
and 7/104 N Rathod 41 V Saini 28*  H Bultitude 4/5
def Baulkham Hills
60  D Deepak 3/2 S Dhir 2/7 A Saini 2/10 V Saini 2/19
Binalong Park (Oval 1) 
B5 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Baulkham Hills
70  V Vemulapalli 8/29 K Nanjundesh 2/12
def by Parra Telugu Warriors
141 J Bodepudi 36 K Nanjundesh 25  A Liyanage 3/37 P Karunarathna 2/16 A Khan 2/36 V Patel 2/41
North Rocks Park 
B10 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Winston Hills
7/111 B Oberoi 31  D McKeowen 3/27 SE Hampstead 2/27 BM Hasick 2/33
def Baulkham Hills
104 L Islip 37  m akram 5/34
Max Ruddock Reserve (Oval 1) 
Under 14 Division 1 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Hills Barbarians
49  LJ Urkanci 4/7
def Baulkham Hills
20  A Upadhyaya 3/4 A Sarna 3/5 H Senevirathne 2/3
Eric Mobbs Reserve (Oval 3) 
Under 12 Division 1 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Wentworthville Leagues
3/73 A Tiwari 26  
def Baulkham Hills
71  AC Johnpillai 2/5 V Garg 2/7 H Shah 2/8 S Ravishankar 2/12
Daniel St Park 
Under 12 Division 3 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Auburn
67  A Mustafa 4/13 L Connellan 3/6 N McKewen 2/12
def Baulkham Hills Gold
16  I Khan 4/0
Colquhoun Park 
Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
PDCA:A SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Guildford Leagues
   drew  
Baulkham Hills
PDCA:B1 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Baulkham Hills Maroon
   drew  
Pendle Hill Colts
PDCA:B1 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Baulkham Hills Maroon
   def by  
AKA Crusaders
PDCA:B4 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Baulkham Hills
   drew  
Parramatta
PDCA:B4 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Guildford Leagues
   def  
Baulkham Hills
PDCA:B5 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Baulkham Hills
   drew  
Kings Langley
PDCA:B5 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Baulkham Hills
   def by  
Parra Telugu Warriors
PDCA:B8 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Rouse Hill Rams
   drew  
Baulkham Hills
PDCA:B10 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Baulkham Hills
   drew  
Hills Barbarians
PDCA:B10 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Winston Hills
   def  
Baulkham Hills
PDCA:Under 14 Division 1 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Baulkham Hills
   drew  
Auburn
PDCA:Under 14 Division 1 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Hills Barbarians
   def  
Baulkham Hills
PDCA:Under 14 Division 2 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Greystanes
   drew  
Baulkham Hills Gold
PDCA:Under 14 Division 2 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Kings Langley
   drew  
Baulkham Hills Maroon
PDCA:Under 12 Division 1 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Wentworthville Leagues
   def  
Baulkham Hills

Facebook