Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
A 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
63  
def by Hills Barbarians
3/68  
Ted Horwood Reserve (Oval 2) 
B1 4 4 Dec 21 Winston Hills
9/168(cc) JN Patel 100*  P Woods 4/25 K Galas 2/30 R Garland 2/40
def Baulkham Hills Gold
90  v barot 3/4 l selems 2/12 S Parmar 2/18
McCoy Park 
B1 4 4 Dec 21 Wenty Leagues White
108 A Maharaj 29  T Rahman 2/19 C Ashby 2/26 M Mahbub 2/37
def by Baulkham Hills Maroon
7/109  A Maharaj 2/16 W Jesuratnam 2/19 K Sampath 2/20
Darling St Park 
B4 4 4 Dec 21 Guildford Leagues
116 K Patel 29  P Karunarathna 4/19 H Gunethilake 3/18 A Liyanage 3/19
def by Baulkham Hills
154 P Attanayake 54  B Patel 4/14 N Sarkar 2/13
Guildford West Sportsground 
B5 4 4 Dec 21 Erskine Park
9/104 D Jadhav 58  B Noorbergen 2/0 H Heffernan 2/10 SB Sammons 2/21 C Bultitude 2/23
def Baulkham Hills
103  K Shanmuganathan 4/34 S Johnson 3/16 A Mowla 2/18
Greystanes Sportsground 
B6 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
123  
def by Guildford Leagues
4/125  V Mahinthan 3/37
Ted Horwood Reserve (Oval 1) 
B7 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
4/72  
def Western Legends Cricket Club
70  R Astill 3/7 N Webber 3/13 J Astill 2/9
Masonic Schools 2 (Masonic School Oval) 
B9 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
129 R Sethi 32 R Mignacca 28  M singh 2/12 V Patil 2/15 MK Annamalai 2/21 KS Venkataraman 2/28
def by Kellyville Supersonics
3/130 M singh 54* MK Annamalai 26  A Rajput 3/24
Crestwood Oval 
B10 4 4 Dec 21 Kellyville Supersonics
125  J Abrahams 4/10 SE Hampstead 2/14 RM Rangappa 2/20
def Baulkham Hills
59  K Karupusamy 4/13 D Uday Shankar 3/27 V Sethuramalingam 2/6
Ted Burge Reserve (Oval 2) 
B11 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
74  B Domarajulu 2/5 G Subramaniam 2/11
def VOne Sports
53  B Lindsay 5/8 J Macrae 2/10
Yattenden Oval 
B12 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
8/147(cc) A Soni 29 N Verma 28  
def Wenty Leagues
132 B Naganathan 55  W Davidson 3/32 S Ali 2/8
Bella Vista Oval 
B13 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
146 M Ritchie 50 B Kimber 28  C Newman 3/14 N Bicerra 3/16
def Hills Barbarians
47  B Kimber 3/10 J Grove 3/16 M Lanyon 2/6
Francesco Cresent Reserve 
B14 4 4 Dec 21 VOne Sports
89  J Cogill 2/4 N McKewen 2/8 M Johns 2/11 W Johns 2/14 N Howlett 2/25
def by Baulkham Hills
97 N Howlett 44  Y Rana 5/11 R Oruganti 2/5
Jones Park (Oval 3) 
B15 4 4 Dec 21 Baulkham Hills
135 S Vadakkepurathan Sabu 83  P KRISHNAN VENKATESA 3/18 S Dutta 2/15
def by Cheetahs
205 R Wahab 74 V Ramakrishnan Satya 45 V Srinivasan 27  J Xu 3/19 S Belani 2/30
Eric Mobbs Reserve (Oval 2) 
PDCA Thunder Girls League - Stage 2 6 4 Dec 21 West Epping
57  P Bradley 2/2 J Vijaya Raghavan 2/6
def by Baulkham Hills
0/58  
Boronia Park (Epping) (Boronia Park) 
Under 15 Division 2 6 4 Dec 21 Baulkham Hills Gold
7/94 A Mirza 40 H Heffernan 29  A Meyer 3/10 S Patel 2/16
def Rouse Hill Rams
6/90(cc) A Petkar 33 M Meyer 25  D Bhavsar 2/12
Crestwood Oval 
Under 15 Division 2 6 4 Dec 21 Baulkham Hills Maroon
8/86 Z Umar 33  A Arooran 2/6 S Wijeyaratnam 2/9
def Wenty Leagues
73  A GILL 2/5 S Murtaza 2/7 R Sayers 2/13
Darling St Park 
Under 10 White 6 4 Dec 21 Baulkham Hills
5/135  
def by Wenty Leagues
11/138  
Parraweena 
Under 11 Blue 6 4 Dec 21 Winston Hills
11/95  K Barua 2/ A Gelli 2/
def by Baulkham Hills
7/144  
Parramatta Park 1 (Cattle Paddock) 
Under 11 White 6 4 Dec 21 Baulkham Hills
13/92  I Majumdar 3/2 A Mutyala 2/7
def by Wenty Leagues White
3/171  
Charles McLaughlin Reserve - Oval #2 
Under 12 Division 1 6 4 Dec 21 Baulkham Hills
145 A Patel 46  M Mantarro 3/15
def by Kings Langley
6/146(cc) A Domingo 27*  A Patel 2/13 K Kamalanathan 2/23
Morgan Power Reserve (Western Oval) 
Under 12 Division 2 6 4 Dec 21 Baulkham Hills Maroon
8/86  T Parikh 2/5 S Palni 2/8 V Patel 2/9
def by Seven Hill RSL
5/129 S Palni 33* A Ambardar 30*  T Tandon 2/14
Bella Vista Oval 
Under 12 Division 2 6 4 Dec 21 Wenty Leagues White
3/245(cc) K Patel 52* E Akula 50* B Mani 37*  S Pruthi 2/30
def Baulkham Hills Gold
9  B Mani 3/3
Greystanes Sportsground 
Under 13 Division 1 6 4 Dec 21 Wenty Leagues White
110  C Shanahan 3/16 T Letherbarrow 2/32
def Baulkham Hills
7/31  V Mahesh 2/1
Daniel St Park 
Under 13 Division 2 6 4 Dec 21 Baulkham Hills Gold
5/96(cc)  H Panchal 3/11
def Seven Hills RSL
55  O Farrugia 2/10 I Geddi 2/10
Masonic Schools 2 (Masonic School Oval) 
Under 13 Division 2 6 4 Dec 21 Wenty Leagues Grey
7/111 D Thiyagarajah 26  
def Baulkham Hills Maroon
7/110(cc)  
Girraween Park (Outer Oval) 
Under 13 Division 3 6 4 Dec 21 Baulkham Hills
7/124(cc) D Ahmed 27  Y Sharma 3/15 N das 2/17
def Pendle Hill Colts
99 A BEDI 27  
Yattenden Oval 
Under 10 Blue 6 4 Dec 21 BYE
Baulkham Hills
 
Under 14 Division 1 6 4 Dec 21 Wenty Waratahs
38  R Naeem 5/2 A Bhatt 2/8
def by Baulkham Hills
60  I Javalekar 3/7 S Ramtenki 3/15 a waseem-mian 2/7
Ted Horwood Reserve (Oval 1) 
Under 15 Division 1 6 4 Dec 21 Rouse Hill Rams
8/100(cc) MM Narayan 30  SB Sammons 3/3 B Noorbergen 3/16
def by Baulkham Hills
7/138(cc)  A Kolla 2/18
Arnold Avenue Park  
Under 17 Division 1 6 4 Dec 21 Baulkham Hills
9/80(cc)  T Macdonald 2/6 C Culnane 2/11
def by Winston Hills
9/175(cc) G Singh 40 T Letherbarrow 37 T Macdonald 34  R Vallis 3/24 A Patel 3/29 T Hewagama 2/17
Ted Horwood Reserve (Oval 2) 
Under 17 Division 2 6 4 Dec 21 Wenty Leagues White
7/97(cc) D Mathiseelan 53  Y Bedi 2/13
def by Baulkham Hills
5/150(cc) HJ Esh 75 A Goyal 40  R Verma 2/19 M Shahid 2/21
Harold Read Park